هفتمین کنگره بین المللی و هفدهمین همایش سالانه کلینیکال انکولوژی برگزار خواهد شد

دکتر یاشا مخدومی، رئیس انجمن رادیوانکولوژی ایران در آستانه برگزاری هفتمین کنگره بین‌المللی کلینیکال انکولوژی گفت: این کنگره سیزدهم تا پانزدهم بهمن سال جاری با حضور اساتید و صاحب نظران برجسته از داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.

دکتر مخدومی با اشاره به اهداف این کنگره گفت: در راستای مأموریت انجمن رادیوانکولوژی ایران مبنی بر ارتقای دانش و توانمندسازی متخصصان، دستیاران، پزشکان و پرستاران، به روز رسانی دانش بومی در حوزه تشخیص و درمان سرطان، یافته‌های ارائه‌شده در کنفرانس بین‌المللی ASCO و ESMO نیز در این کنگره تشریح خواهد شد.

رئیس انجمن رادیوانکولوژی ایران ادامه داد: همچنین در این کنگره جدیدترین دستاوردهای علمی در مورد فیزیک پزشکی، تکنولوژی پرتودرمانی، رادیوبیولوژی، پرستاری انکولوژی و مباحث دیگر ارائه خواهد شد.

دکتر مخدومی در پایان به این نکته اشاره کرده که انجمن رادیوانکولوژی ایران در پاسخ به رسالت علمی و تجربی انجمن هر ساله این کنگره بین المللی و همایش سالانه را  با همکاری اساتید و متخصصان دانشگاهی از داخل و خارج کشور برگزار می کند تا علاوه بر تقویت و توسعه روابط علمی در سطح ملی و بین المللی هم افزایی و پیشرفت قابل توجهی را  در زمینه تشخیص، درمان، پیگیری و حمایت های تسکینی فراهم نماید.