اولین جلسه کمیته روابط عمومی انجمن رادیوانکولوژی ایران در سال ۱۴۰۱ با حضور رئیس کمیته آقای دکتر عادلی، دبیر انجمن رادیوانکولوژی ایران آقای دکتر مطلق و اعضا و با هدف ارائه گزارش عملکرد فصل بهار و ارائه برنامه های ۳ ماه آتی برگزار شد.
در ابتدای جلسه، دکتر پوریا عادلی، رئییس کمیته روابط عمومی انجمن رادیوانکولوژی ایران ضمن تشکر از همراهی اعضا کمیته گفت: در سه ماه اخیر اقدامات زیرساختی در این کمیته شکل گرفته است. فعال سازی و تکمیل شبکه های اجتماعی همچون توئیتر، لینکدین، یوتیوب، سایت، اینستاگرام، کانال تلگرامی و واتس اپی در راستای اطلاع رسانی عمومی و تخصصی انجام شده است.
وی ضمن بیان اهمیت تولید محتوا در فضای کنونی جامعه گفت: برای تولید محتوای عمومی جهت آموزش و آگاهی بخشی ، روزشمار سلامت و سرطان تدوین شده است که بر اساس آن و با توجه به رویدادهای ملی و بین المللی فعالیت های تولید محتوای متنی، تصویری، گرافیکی ساماندهی خواهد شد که با تلاش و همراهی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته قطعا به ثمر خواهد نشست.
رییس کمیته روابط عمومی انجمن رادیوانکولوژی ایران ادامه داد: زین پس مقرر شده است که بولتن انجمن به صورت فصلی منتشر شود و همچنین بولتن ویژه با توجه به رویدادها نیز تدوین و منتشر خواهد شد تا گزارش عملکرد و اقدامات هم به صورت مجلد مستندسازی شده و منتشر شود.
در انتهای این نشست، سایر اعضا پیشنهادات خود را در راستای ارتقا برنامه ها اعلام کردند.