کنگره ESTRO 2024  از ۱۴ تا ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ در گلاسکو انگستان برگزار می شود.

خانم دکتر آنا کربی رئیس انجمن اروپایی رادیوتراپی انکولوژی یا ESTRO هدف از برگزاری این کنگره را تقویت رشته رادیوتراپی انکولوژی به عنوان هسته اصلی شبکه چند رشته ای درمان سرطان و تضمین دستیابی به درمان با کیفیت دانست که در  بیانیه چشم انداز این انجمن برای سال ۲۰۳۰ آمده است: “رادیوتراپی انکولوژی، سلامتی بهینه، برای همه و با کمک هم”

برنامه علمی ESTRO 2024 طی پنج روز در ۱۲ مسیر موازی و پانل های تخصصی در زمینه های براکی تراپی، رادیوتراپی کلینیکال، فیزیک پزشکی، رادیوبیولوژی و پرتودرمانی برگزار خواهد شد. ارائه مطالب علمی و تجربیات کشورهای مختلف در قالب انواع مختلف جلسات، از سمپوزیوم تا مناظره، سخنرانی‌های آموزشی، میزگرد و همچنین مقالات و پوستراز برنامه های این رویداد خواهد بود.

پیرو امضای تفاهم نامه انجمن علمی رادیوانکولوژی ایران با انجمن اروپایی رادیوتراپی انکولوژی (ESTRO)افرادی که مایل به شرکت در کنگره هستند و نیاز به دعوتنامه جهت دریافت ویزا دارند لطفا نام و نام خانوادگی خود مطابق گذرنامه و به زبان انگلیسی به علاوه شماره پاسپورت خود را تا پایان هفته به شماره ۰۹۲۱۴۳۷۲۲۶۷ از راه واتس اپ ارسال نمایند تا برای دریافت Invitation Letter  در اختیار ESTRO قرار گیرد.

شایان ذکر است هزینه های ثبت نام بر عهده فرد خواهد بود.

گفتنی است مهلت ارسال چکیده مقالات و ثبت نام زودرس تا ۲۴ ژانویه ۲۰۲۴ تمدید شده است و آخرین مهلت ثبت نام نیز، ۳ آپریل ۲۰۲۴ خواهد بود.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://www.estro.org/Congresses/ESTRO-2024